Espoo Helsinki Joensuu Jyväskylä Kuopio

Laakkonen Espoo

Veljekset Laakkonen Oy
Luomannotko 7
02200 Espoo
Vaihde 010 214 8200
Fax 010 214 8238


BMW/MINI Ajanvaraus/Huoltopalvelut, puh. 010 214 9000
Sähköposti bmw.huoltopalvelut@laakkonen.fi

Varaosat, puh. 010 214 8290
Sähköposti varaosat.espoo@laakkonen.fi

Suorahuolto, puh. 010 214 8270

Sijainti kartalla

Aukioloajat
Automyyntima-pe klo 09.00-18.00, la klo 10.00-15.00
Huoltoma-pe klo 07.30-17.00
Varaosatma-pe klo 07.30-17.00, la klo 10.00-15.00
Suorapalveluma-pe klo 08.00-16.00, la suljettu

Automyynti

Teemu Leppä
Automyyjä


Puh: 010 214 8216
Fax: 010 214 8238
Gsm: 050 463 8265
teemu.leppa@laakkonen.fi
poissa (01.07-31.07)
Matti Lindgrén
Automyyjä


Puh: 010 214 8205
Fax: 010 214 8238
Gsm: 050 509 0140
matti.lindgren@laakkonen.fi
Kari Oinonen
Automyyjä


Puh: 010 214 8217
Gsm: 050 443 3168
kari.oinonen@laakkonen.fi
Tero Poijärvi
Automyyjä


Puh: 010 214 8206
Fax: 010 214 8238
Gsm: 0400 440 623
tero.poijarvi@laakkonen.fi
Petri Stroja
Automyyjä


Puh: 010 214 8215
Fax: 010 214 8238
Gsm: 050 307 3727
petri.stroja@laakkonen.fi
Sinikka Ekholm
Automyyjä


Puh: 010 214 8213
Fax: 010 214 8238
Gsm: 050 522 1390
sinikka.ekholm@laakkonen.fi
poissa (01.07-31.07)
Sami Salomäki
Automyyjä


Puh: 010 214 8211
Fax: 010 214 8238
Gsm: 050 509 0148
sami.salomaki@laakkonen.fi
poissa (17.07-12.08)
Kristian Tuunainen
Automyyjä


Puh: 010 214 8214
Fax: 010 214 8238
Gsm: 050 414 3993
kristian.tuunainen@laakkonen.fi
poissa (17.07-06.08)
Robin Johansen
Myyntiavustaja


Puh: 010 214 8203
Fax: 010 214 8238
Gsm: 050 517 9879
robin.johansen@laakkonen.fi
poissa (10.07-06.08)
Kari Aaltonen
Myyntipäällikkö


Puh: 010 214 8218
Gsm: 050 307 1334
kari.aaltonen@laakkonen.fi
poissa (24.07-12.08)

Huolto

Kirsi Kukkonen
Korjaamopäällikkö


Puh: 010 214 8260
Gsm: 050 569 5896
kirsi.kukkonen@laakkonen.fi
Janne Hakala
Palvelumyyjä


Puh: 010 214 8257
janne.hakala@laakkonen.fi
poissa (20.07-31.07)
Aleksi Lahti
Palvelumyyjä


Puh: 010 214 8252
aleksi.lahti@laakkonen.fi
Antti Oramies
Palvelumyyjä


Puh: 010 214 8261
Fax: 010 214 8238
antti.oramies@laakkonen.fi
Lauri Svahn
Palvelumyyjä


Puh: 010 214 8296
Fax: 010 214 8238
lauri.svahn@laakkonen.fi
Mika Lindén
Hallityönjohtaja


Puh: 010 214 8253
Fax: 010 214 8238
mika.linden@laakkonen.fi

Hallinto

Jonna Nummelin
Myyntisihteeri


Puh: 010 214 8220
Fax: 010 214 8080
jonna.nummelin@laakkonen.fi
poissa (10.07-29.07)
Jonna Tuomisto
Myyntisihteeri


Puh: 010 214 8201
Fax: 010 214 8238
jonna.tuomisto@laakkonen.fi
poissa (24.07-20.08)
Mikko Järvinen
Jälkimarkkinointipäällikkö


Puh: 010 214 8264
Fax: 010 214 8238
mikko.jarvinen@laakkonen.fi
poissa (10.07-31.07)

Varaosat

Kennet Björksten
Varaosapäällikkö


Puh: 010 214 7524
kennet.bjorksten@laakkonen.fi
Ville Arffman
Varaosamyyjä


Puh: 010 214 8292
Fax: 010 214 8238
ville.arffman@laakkonen.fi
Vesa Puumalainen
Varaosamyyjä


Puh: 010 214 8294
Fax: 010 214 8238
vesa.puumalainen@laakkonen.fi
Vesa Viinikka
Varaosamyyjä


Puh: 010 214 8295
Fax: 010 214 8238
vesa.viinikka@laakkonen.fi
poissa (17.07-05.08)
Sami Vinnikainen
Varaosamyyjä


Puh: 010 214 8293
Fax: 010 214 8238
sami.vinnikainen@laakkonen.fi